У Херсонському держуніверситеті завершилася друга хвиля вступу

ХДУ, друга хвиля вступу
У Херсонському державному університеті тривала друга хвиля вступної компанії-2021. Усі охочі навчатися на денній та заочній формах навчання для здобуття ступеня вищої освіти бакалавр або магістр мали можливість подати документи до освітнього закладу з 1 по 20 вересня. Зарахування відбулося 30 вересня.

Як зазначила відповідальна секретар Приймальної комісії Наталія Воропай, під час другої хвилі вступної кампанії було зараховано понад 100 вступників.

«Наразі університет оголосив додатковий прийом заяв абітурієнтів. Ми були раді бачити всіх, хто з будь-яких причин не встиг вступити до Херсонського державного університету влітку», – зауважила Наталія Воропай.

Варто зазначити, що наразі фахівці Приймальної комісії спільно з представниками Гуманітарного відділу проводять профорієнтаційну роботу серед старшокласників закладів загальної середньої освіти, розповідають про особливості вступної кампанії, підготовку до реєстрації на складання ЗНО-2022.

Пресцентр ХДУ
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів