На Херсонщині народним депутатом хочуть стати 19 кандидатів

Херсонщина, вибори, кандидати
Серед них голова Херсонської ОДА, заступник голови облради, місцеві та немісцеві депутати, підприємці, кандидати з Херсону, Києва, Одеси та Хмельницького, тимчасово безробітні та “двійники” активних кандидатів з інших областей - 19 кандидатів на проміжних виборах 31 жовтня поборються за мандат народного депутата на окрузі №184.

Одномандатний виборчий округ №184 включає в себе Бериславський район, частину Каховського та Херсонського районів. Вибори в окрузі були призначені у зв’язку з тим, що народний депутат Ігор Колихаєв обрався на посаду міського голови Херсона на місцевих виборах 2020 року.

З 19 кандидатів у народні депутати України на довиборах до Верховної ради по округу №184 - 16 чоловіків та троє жінок. Середній вік кандидатів складає 44 роки. 5 кандидатів мають вік від 21 до 35 років, 13 кандидатів - 36-60 років та 1 кандидат - 60+. Більшість кандидатів (14) мають вищу освіту, 3 - середню освіту, 2 - середню спеціальну.

Лише один кандидат проживає в межах округу, 8 - живуть у межах області, найчастіше у місті Херсон, ще 10 проживають в інших областях. 12 кандидатів є членами партій, а решта 7 - безпартійні. При цьому балотуються від партій 13 кандидатів, а решта 6 - самовисуванці.Детальніше про кандидатів в матеріалі ОПОРА
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів