У Херсоні буде нова система руху для вантажівок

Херсон, рух, обмеження
Міський голова Херсона Ігор Колихаєв провів робочу нараду, тема якої стосувалася руху вантажного транспорту в межах міста. Обговорювали цю тему з керівником в.о. заступника міського голови Юрій Стельмашенко та старший інспектор відділу доріг управління транспортної, дорожньої інфраструктури і зв’язку В’ячеслав Нікітенков.

Міський голова в цьому питанні займає жорстку й зрозумілу позицію: псувати комунальні дороги влада більше не дозволить. Так, Ігор Колихаєв особисто вніс корективи в нові маршрути пересування вантажних автомобілів.

«Проведемо перемовини з профільним міністерством та Укртрансбезпекою щодо встановлення на в’їзді до міста автоматичних вагових комплексів, щоб повністю виключити людський фактор. Всі порушники штрафуватимуться без виключення», – сказав керівник Херсона.

Крім того, Колихаєв наголосив на необхідності створення єдиного розподільного центру для мережевих супермаркетів. На думку градоначальника, величезні фури, які розвозять продукти по магазинах, теж не сприяють поліпшенню дорожнього покриття, а також заважають міському транспорту. Тому Юрій Стельмашенко отримав завдання зустрітися з керівниками мережевих магазинів і обговорити з ними вирішення цього питання якнайшвидше.

Нова система пересування вантажного транспорту, яку буде введено вже наступного року, розвантажить центр міста, заборонить вантажівкам їздити по жвавих міських вулицях, а тільки в об’їзд їх. Проте шляхи, по яких дозволять проїзд, будуть відремонтовані з урахуванням майбутнього навантаження. Торкнеться це, наприклад, вулиць Ладичука, Макарова, Полтавської тощо. Більшість херсонських вулиць для вантажоперевезень будуть просто закриті.

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів