У Херсонському держуніверситеті триває вакцинація співробітників та студентів

ХДУ, вакцинація, коронавірус
Сьогодні, 4 жовтня, розпочалася четверта сесія вакцинації. Понад 70 співробітників та студентів Херсонського державного університету зробили щеплення від коронавірусної інфекції COVID-19. Вакцинацію проводили співробітники Херсонської міської клінічної лікарні імені Є.Є.Карабелеша на базі медичного центру ХДУ.

На думку ректора ХДУ Олександра Співаковського, безпечні умови освітнього процесу та роботи співробітників у період пандемії COVID-19 забезпечує цілий комплекс заходів, що діють у Херсонському державному університеті. Однак ключову роль у створенні безпечного середовища відіграє вакцинація, яка триває для співробітників та студентів нашого освітнього закладу.

Особи, які виявили бажання вакцинуватися, заповнюють анкету про стан здоров’я, проходять оглядове медичне обстеження та самостійно обирають вакцину серед двох запропонованих – Pfizer або CoronaVac.

Після дози щеплення пацієнт півгодини знаходиться під наглядом лікаря або довіреної особи. Вдруге повторити процедуру необхідно мінімум за три тижні. Тільки після цього сімейний лікар видає довідку про вакцинацію.

Зазначимо, що з початку пандемії в університеті діють відповідні протиепідемічні заходи, введено масковий режим та дотримання соціальної дистанції.

Пресцентр ХДУ
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів