Для студентів Херсонського держуніверситету організували Лінгвістичний квест

студенти, квест, ХДУ
Суботній ранок виявився напрочуд насиченим та активним для студентів Херсонського державного університету. У Ботанічному саду для них провели Лінгвістичний квест «Mystic Linguistics».

Захід організований за ініціативи координаторки Інформаційного центру ЄС при ХДУ Євгенії Співаковської спільно з представниками факультету української й іноземної філології та журналістики. Мета – забезпечення англомовного середовища в університеті та підвищення мовної компетентності студентської молоді.

Привітав учасників заходу й побажав успіхів при проходженні етапів квесту перший проректор ХДУ Сергій Омельчук. «Херсонський державний університет вже не вперше організовує заходи, пов’язані з підвищенням рівня володіння англійською мовою учасників освітнього процесу. Це одна зі стратегічних задач нашого університету, до якої ми прагнемо. В ігровій та розважальній формі наші здобувачі зможуть продемонструвати рівень володіння іноземною мовою у вільному та невимушеному спілкуванні для того, аби в подальшому використовувати у професійній діяльності», – прокоментував перший проректор.

У квесті взяли участь 5 команд, до яких увійшли представники кожного з факультетів. Для учасників підготували цікаві завдання, виконання яких мало продемонструвати спритність, креативність мислення та англомовну компетентність.

Іноземна мова, як і спорт, вимагає регулярних тренувань. Тож молодь «прокачала» свої англомовні скіли, вдало поєднавши з відпочинком на природі.

Своїми враженнями від участі у заході поділився студент факультету української й іноземної філології та журналістики Олександр Олійник, який виступив у ролі ведучого. «Дуже багато позитивних вражень, весела й активна аудиторія, цікавий та незвичний формат заходу. Круто, що навіть у вихідний ми можемо весело й з користю провести час з одногрупниками», – прокоментував Олександр.

Студентка факультету бізнесу і права Анна Бабич зазначила: «Я вже не вперше беру участь у лінгвістичному квесті і щоразу – це море позитивних емоцій. Сьогодні мені найбільше сподобалася станція «Україна», де ми співали пісні рідною мовою».

А завершився захід солодкими призами від організаторів квесту та запальним флешмобом.

Пресцентр ХДУ

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів