Олександр Співаковський: Якщо в суспільстві є повага до вчителя, то воно точно має фантастичні можливості та перспективи

Освіта, ХДУ, Співаковський
Депутат Херсонської обласної ради, ректор ХДУ Олександр Співаковський привітав працівників освіти з професійним святом:

Скажи мені, хто твій вчитель і скажу, яке майбутнє на тебе чекає! Цю філософську сентенцію підтверджує багато прикладів доль відомих та успішних людей. Вихователем великого Олександра Македонського був великий філософ, вчитель Аристотель!

Якщо в суспільстві є повага до вчителя, то воно точно вважається свідомою нацією, яка має фантастичні можливості та перспективи.

Ми живемо в складний час, коли не всім, зокрема тим, хто ухвалює державницькі рішення, вистачає розуміння, що від вчителя в класі, викладача в аудиторії залежить майбутнє та успіх України.

Тому не можна державі нехтувати вчителем, забувати про мотивацію, доводити ситуацію до того, що заробітна плата педагогічного працівника, особливо молодого спеціаліста, б’є антирекорд.

Бажаю усім, хто прийняв на себе велику відповідальність бути вчителем, терпіння, наснаги, любові, завжди тримати свою долю у своїх руках, йти вперед, розширяти коло своїх близьких і друзів та, нарешті, відчути турботу держави.

Ми – вчителі, викладачі пишаємося своїми учнями, їх досягнення для нас - найкраща нагорода.

Зі святом, колеги, шановні працівники освіти!
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів