В ХДУ відбувся тренінг для активної молоді Херсонщини

Співаковський, ХДУ, тренінг
Українське представництво Konrad Adenauer Stiftung Ukraine обрало Херсонський державний університет майданчиком, на якому відбувся дводенний тренінг для активної молоді Херсонщини, - повідомив ректор ХДУ Олександр Співаковський:


- Ми із задоволенням зустріли гостей, організували екскурсію університетом для молодіжних лідерів, а потім поспілкувалися на тему лідерства. Дякую координаторці проєктів Фонду Анні Портновій за те, що задала тон нашому спілкуванню.

Дійсно, світ надає багато можливостей для вмотивованих, активних людей. Як знайти свій шлях, у чому секрет успіху, хто така щаслива людина, що таке лідерство, чим лідер відрізняється від начальника, як діяти в умовах конфлікту – про це та багато іншого розповів у короткій лекції. Кожна теза у ній – це усвідомлені мною особисто речі, акумульований мій власний життєвий досвід.

Сподіваюся, поради та спостереження стали корисними молоді, яка прагне стати лідерами та творити зміни у своїй громаді, у рідній Україні.© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів