У Херсоні вітали людей "золотого" віку

Херсон, Рожков, свято
Кожен вік чудовий по-своєму! А "золотий" вік ще й сповнений досвідом, мудрістю і розумінням справжнього, - переконаний депутат Херсонської міськради, лідер Громадської платформи "Добро переможе" Юрій Рожков:

Сьогодні у Херсоні чевствували саме таких! Поважних і дорогих - у бібліотеці, кафе, школах і просто вдома - Юрій Рожков продовжує вітати шановних, поважних херсонців "золотого віку".

Бо і сьогодні, і вчора, та й щодня вони чекають уваги й підтримки. Приділити її не важко! Вислухати, обійняти, купити продукти, допогти... А іноді просто поцікавитись самопочуттям!

"Завжди приємно робити подарунки! А нашим дідусям і бабусям тим більше. Але головне - це увага і повага. Щиро вдячний за безцінні поради, віддані роки праці на розвиток нашого міста, області, країни. Де б не минула їх молодість, але сьогодні вони тут. І ми, як діти та онуки маємо попіклувались про них!", - наголосив Юрій РОЖКОВ

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів