Єгор Устинов: Робота вчителя – це не професія, а покликання

Устинов, учитель, вітання
Щорічно у першу неділю жовтня в Україні відзначають День вчителя. З цієї нагоди перший заступник голови Херсонської обласної ради Єгор Устинов привітав колектив Херсонської загальноосвітньої школи I-III ступенів №46.

Директора школи Ольгу Юріївну Дмитрієнко та заступника директора Інну Наумівну Співак нагородили Почесними грамотами Херсонської обласної ради за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток освітньої галузі області.


«Робота вчителя – це не професія, а покликання. Щоденно ви докладаєте максимум зусиль не лише для того, аби діти здобували знання зі шкільних предметів, ви вчите їх найголовнішому – бути людиною. Ми вдячні вам за вашу працю, турботу, любов до дітей. Сподіваюсь, що і держава в майбутньому стане більш вдячною за вашу працю. Бажаю вам сил, натхнення, успіхів в роботі і міцного здоров‘я», – вітаючи вчителів, зазначив Єгор УСТИНОВ.

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів