Студенти Херсонського держуніверситету призери пляжних ігор у Скадовську

ХДУ, студенти, змагання
Стали відомі результати ІІ Всеукраїнських пляжних ігор «Beach Games». Серед цьогорічних переможців змагань – студенти Херсонського державного університету.

Змагання проходили у Скадовську протягом двох днів – 28 та 29 вересня.

Організатором виступила Спортивна студентська спілка України. Цьогоріч до заходу долучилося понад 400 студентів з усіх куточків України. Молодь змагалася у пляжних видах спорту – боротьбі, волейболі, гандболі та футболі.

На відкриті ІІ Всеукраїнських пляжних ігор «Beach Games» спортсменів привітали – президент Спортивної студентської спілки України, ректор Національного університету фізичного виховання та спорту України Євгеній Імас, голова Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Вадим Стеценко.

За результатами ІІ Всеукраїнських пляжних ігор «Beach Games» студенти ХДУ показали блискучий результат, чим вже не вперше прославили рідну Alma mater.

Так, жіноча команда з пляжного гандболу посіла І місце, збірна команда хлопців (студенти факультету фізичного виховання та спорту й факультету бізнесу і права) – ІІ місце з пляжного волейболу. Також магістрант факультету фізичного виховання та спорту Андрій Дубоносов став абсолютним переможцем і здобув почесне І місце у пляжній боротьбі.

Представники команди волейболістів зустрілися з ректором ХДУ Олександром Співаковським. Він привітав спортсменів та наголосив: «Ми й надалі будемо розширювати і удосконалювати спортивну інфраструктуру університету. Зокрема, створювати відповідні умови у спортивно-оздоровчому таборі "Буревісник". Адже він може бути не лише майданчиком для тренувань студентів факультету фізичного виховання та спорту, а й базою для проведення спортивних змагань».

Також на зустрічі був присутній і декан факультету фізичного виховання та спорту Іван Глухов, який особисто підтримував спортсменів на змаганнях. За його словами, освітньому закладу справді є ким пишатися. Адже наші студенти традиційно показують високі досягнення в спорті.

Наступні ІІІ Всеукраїнські пляжні ігри «Beach Games» проходитимуть у Скадовську, де наші студенти також мають намір брати участь.


Пресцентр ХДУ
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів