На Херсонщині селянин отримав два місяці арешту, бо пригрозив дружині

херсон, кримінал, поліція
В одному з сіл біля міста Олешки на Херсонщині колишній чоловік приїхав мопедом до екс-дружини, та попросив виділити йому посуд для ведення окремого господарства. Та винесла тарілки, але кинула їх під ноги, і частина розбилася. Спересердя селянин схопив з землі вила, високо підняв їх над головою, і крикнув матері чотирьох їхніх спільних малолітніх дітей: «Влупив би тебе цими вилами».

Звісно, нападати ні на кого чоловік не збирався. Але слово, як відомо, не горобець: вилетіло – назад не візьмеш. Тож жінка їх уважно вислухала, і…звернулася до поліції, сприйнявши сказане як реальну обіцянку фізичної розправи.

Правоохоронці ж порушили кримінальне провадження за погрозу вбивства (стаття 129 КК України). А місцевий суд і без вил «влупив» занадто балакучому дядькові два місяці арешту, аби посидів та подумав, що годиться говорити оточуючим, а що варто при собі притримати.

Можливо, його приклад буде повчальним і для інших «балакунів», звиклих до безкарності.

За матеріалами сайту Новий день
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів