На Херсонщині у Присиваській громаді створюють молодіжну раду

Херсонщина, громада, рада
У Присиваській територіальній громаді працюють над створенням молодіжної ради при сільській раді. Вже розробляють відповідне положення.

Про це сайту IPC-Генічеськ повідомили у Присиваській сільраді: “Молодіжна рада створюється для того, щоб відкрити молоді вплив та участь у прийнятті рішень сільської ради, щоб молодь приходила на сесії, на засідання винкому”, – зазначила 19-річна співробітниця сільради Яна Чижикова.

Її колежанка Оксана Мельник розповідає, що деякий час проживала в іншому населеному пункті, але потім вирішила повернутися і влаштуватися тут на роботу: “Я є великом прихильником реформи децентралізації, в тому числі ізавдяки тому, що до сільської місцевості починають повертатися молоді люди. Молодь бачить себе у сільській місцевості, вони хочуть працювати тут, розвиватися і розвивати громаду”, – наголосила заступниця голови Присиваської громади Таміла Зозулінська.© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів