Фермери Херсонщини отримали грант на придбання міні-трактора

херсон, бізнес, розвиток
До участі у війні на сході України ветеран АТО Сергій Кузнець з Новософіївки (Херсонська область) разом з дружиною Оленою займалися сімейним фермерством – вирощував моркву та редиску.

Після повернення зі служби фермер вирішив розширити господарство та працювати разом з побратимами Максимом Ільїним та Денисом Малицею.

Так з’явилася група сільськогосподарських виробників Ветерани Новософіївки. Нещодавно фермери отримали грант на придбання міні-трактора для догляду за овочами, повідомляє SEEDS.

Техніку Ветерани Новософіївки отримали минулого місяця. Об’єднанню фермерів вдалося виграти грантовий конкурс від Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва UHBDP.

Це невеликий, але потужний мiнi-трактор разом із обладнанням для обробки землі. I що дуже важливо, таким трактором зможуть керувати не тільки чоловіки, але i жінки (дружини фермерів). Ще роблячи перші кроки в агробізнесі, Сергій Кузнець сконструював мийку для овочів, яка змогла підвищити вартість вирощеної продукції. Зараз, використовуючи потужність міні-трактора, Сергій обладнав для групи пристрій для подрібнення насіння. Зазвичай подрібнення насіння займало у виробників близько 2-х тижнів, тепер вистачає 2-х днів для підготовки посівного матеріалу”, – повідомляють в UHBDP.

Програма Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва вже протягом восьми років надає допомогу виробникам фруктів, ягід, овочів, меду та горіхів у південних регіонах країни. Загалом, підтримку отримали вже близько 3 тис. фермерів.
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів