В Херсонській області бібліотеки святкують своє сторіччя з дня заснування

херсон, бібліотека, культура
27 вересня 2021 року до бібліотек у Великих Копанях завітали гості з громад Херсонської області та для цього був дуже поважний привід. Саме цього року великокопанівські бібліотеки відзначають сторіччя з дня заснування.

За час своєї роботи бібліотеки стали для жителів села культурним, інформаційним і освітнім центром. Тут постійно багато користувачів різного віку та вподобань, адже місцеві хранительки бібліотек без перебільшень дуже талановиті, досвідчені, кваліфіковані та безмежно віддані своїй справі. Вони творчо підходять до своєї роботи, постійно впроваджуючи нові форми та напрями роботи, а завдяки новим технологіям впевнено йдуть в ногу з часом.


Тож, у золотий ювілей бібліотечних закладів, бібліотекарок привітали секретар Великокопанівської сільської ради Кіндра Олена Іванівна, керуюча справами (секретар виконкому) Великокопанівської сільської ради Грицаєнко Лариса Миколаївна та колеги-біліотекарки з сусідніх громад.

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів