У Херсонському держуніверситеті підбили підсумки вступної кампанії для вступників з ТОТ

ХДУ, підсумки, вступники з ТОТ
24 вересня у Херсонському державному університеті завершилася друга хвиля вступної кампанії-2021 через освітні центри «Крим-Україна» та «Донбас-Україна».

Цьогоріч освітні центри «Крим-Україна» та «Донбас-Україна» розпочали свою роботу з 7 червня. До 20 вересня молодь подавала документи, до 22 – складала вступні іспити.

Зазначимо, що процедура вступу через освітні центри для осіб з тимчасово окупованих територій проходить за спрощеною процедурою (квота-2). Студентам необхідно було подати заяву, заповнити освітню декларацію і скласти 2 іспити – з української мови та історії України у Херсонському академічному ліцей імені О.В.Мішукова Херсонської міської ради при ХДУ. І третій профільний іспит, за обраною освітньою програмою, вступники складали на базі нашого освітнього закладу.

Більш детально про результати вступної кампанії розповіла керівниця освітніх центрів «Крим-Україна» та «Донбас-Україна» Тетяна Казакова. Так, цьогоріч до Херсонського державного університету зараховано 6 вступників з ТОТ.

«Чотири особи вступили на І курс бакалаврату, двоє – успішно склали атестацію, підтвердили здобуту кваліфікацію і вступили на IV курс бакалаврату. Всі вступники з Криму», – прокоментувала керівниця центрів.

Серед факультетів, що обрали вступники з Криму, – педагогічний факультет, факультет бізнесу і права, факультет української й іноземної філології та журналістики, факультет культури і мистецтв.

Тетяна Казакова наголосила, що студенти з Криму навчаються на бюджетній формі та можуть отримувати соціальні стипендії за умови наявності довідки внутрішньо переміщеної особи – близько 1200 гривень на місяць. І мають можливість проживати у гуртожитках Херсонського державного університету.

Пресцентр ХДУ
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів