Херсонський держуніверситет вибудовує партнерські та ефективні відносини з коледжами

ХДУ, коледж, ректор
Вчора, 24 вересня, у Херсонському державному університеті відбулося засідання кадрової комісії, де розглянули зміни і доповнення до системи делегування повноважень відокремлених структурних підрозділів ХДУ – Генічеського фахового коледжу та Бериславського фахового педагогічного коледжу ім.В.Ф.Беньковського.

На заході були присутні ректор ХДУ Олександр Співаковський, перший проректор Сергій Омельчук, проректори – Дар’я Мальчикова, Максим Вінник, Наталія Кушнір та Сергій Кузнецов, представники Генічеського фахового коледжу та Бериславського фахового педагогічного коледжу ім.В.Ф.Беньковського на чолі з директорами Галиною Толубець та Андрієм Костюком, декани медичного та педагогічного факультетів та представники відділів і служб ХДУ.

Ректор ХДУ Олександр Співаковський підкреслив, – аби забезпечити сталий розвиток коледжів та університету в цілому, необхідно провести максимальну інтеграцію, що дозволить налагодити ефективну співпрацю та підвищити якість надання освітніх послуг.

Так, заслухавши інформацію першого проректора Сергія Омельчука щодо внесення змін до системи делегування повноважень директорам коледжів, було прийнято рішення затвердити перелік звітів директорів фахових коледжів до ХДУ. Також перший проректор підкреслив, що повноваження повинні бути чітко пов’язані з ключовими показниками ефективності, які прописані у контрактах з керівниками.

Крім того, деякі процеси у відокремлених структурних підрозділах мають бути погоджені через Херсонський державний університет. Зокрема, це стосується призначення керівних посад, утворення структурних підрозділів, штатного розпису, кошторису тощо.

Директори коледжів були заздалегідь ознайомлені із запропонованими змінами. А на засіданні кадрової комісії мали змогу поставити питання, заручитися підтримкою у тих питаннях та процесах, що впроваджуватимуться.

Усі зміни будуть розглянуті на Вченій раді ХДУ, а за умови затвердження – введені в дію наказом ректора.

Присутні домовилися внести до плану-регламенту роботи Херсонського державного університету проведення зустрічей та нарад з директорами коледжів, до яких долучатимуться проректори, керівники відділів та служб ХДУ задля надання консультацій й узгодження спільного плану роботи.

Пресцентр ХДУ
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів