Як розподіляють кошти в Олешківській громаді на Херсонщині

Олешки, громада, кошти
Сьогодні, 24 вересня відбулося засідання чергової сесії Олешківської міської ради.На порядку денному було 59 питань, - повідомив депутат міської ради Павло Потоцький:
- Це внесення змін до діючих програм, передача майна комунальним закладам, внесення змін до статутів, земельні питання, затверджено на посаду старости в Костогризівському старостинському окрузі депутата Олешківської міської ради від ПП "Нам тут жити" Буліченка А.В., звільнено з посади заступника міського голови Єложенко С.М., а на його місце призначено Бідашку А.Д.

Але, як завжди, найбільшу увагу приділили фінансовим питанням: було внесено зміни до міського бюджету, якими КП "Побут" було виділено ще 650 000 грн на зарплатні, КП " Сервіс" виділено додатково ще 74 738 грн також на заробітну плату.

Не залишилась без грошей і міська рада їй додатково на заробітну плату виділено 381 610 грн. Поки всім бюджетникам затягують пояси для для себе коханих та своїх наближених кошти знаходяться!

Хотів би окремо висвітлити ще одне питання: на позаминулій сесії Олешківської міської ради було виділено 343 000 грн на улаштування покриття з тротуарної плитки біля пам'ятника за адресою: Козачі Лагері, вул. Мічуріна.

Сьогодні ці кошти, але уже у розмірі 300 000 грн було знято з цього об'єкту. На пленарному засіданні мною було поставлено питання з чим це пов'язано? Чому стало не потрібне покриття з плитки біля пам'ятника?

Міський голова вказав, що плитку вже на цьому об'єкті покладено за його особисті кошти. Ну справжній благородний меценат (Нижче на відео):


Однак не все так, як здається на перший погляд і ось чому. Ще в липні місяці цього року, міський голова хизувався у мережі фейсбук завершенням цих робіт у селі Козачі Лагері, які скоріш за все зробили сторонні особи за певні послуги чиновників міської ради. Пізніше, на мою думку, у пана голови виник умисел ще й привласнити трохи бюджетних грошей на цих роботах...

На сесії міської ради на роботи, які вже були виконані, виділяються кошти, проводяться тендерні процедури, визначається переможець. Але після мого звернення до правоохороних органів, коли запахло смаженим, всі процедури було швидко відмінено, а кошти які чиновники намагалися привласнити, повернуто до бюджету.

Ось такий псевдо меценат у нас міський голова!, - підсумував Павло ПОТОЦЬКИЙ.
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів