На Херсонщині відбувся другий фестиваль підприємницької звитяги

Херсонщина, фестиваль, Хвостов
Сьогодні, 24 вересня у Новій Каховці на Херсонщині в рамках «Таврійського ярмарку» відбувся другий фестиваль підприємницької звитяги «Чумак-Фест». Захід об’єднав ОТГ Каховського району, кожна з яких презентувала свій потенціал, досягнення та представила кращі зразки народного мистецтва.

«Чумак-Фест» – це яскравий приклад, коли влада, громада й бізнес об’єднується задля розвитку не лише місцевих ОТГ, а й економічного та туристичного потенціалу всієї області, - вважає депутат Херсонської обласної ради, директор агрокомпанії «Агропродукт, ЛТД» Володимир Хвостов.


Володимира Хвостова добре знають у Каховському районі та у Хрестівській ОТГ, зокрема, як небайдужу людину й соціально-відповідального підприємця. Сьогодні на фестивалі «Чумак-Фест» його активну громадянську позицію відзначили Почесною грамотою.


«Такі фестивалі безперечно, розвивають наші громади, популяризують і навіть стають частиною їх бренду та туристичними магнітами. Наше завдання сьогодні – показувати приклад розвитку всіх громад Херсонщини. Від них потрібні гарні ідеї й ініціативи, які ми відстоюватимемо на столичному рівні.

Тож продовжуємо працювати в синергії – громада, влада, бізнес. В єдності сила! Дякую усім колективам, які презентували свій мистецький потенціал, адже культура – це важливий місток єднання між людьми. Впевнений, «Чумак Фест» стане доброю традицією Каховського району і привабить не одного туриста», - переконаний політик і підприємець Володимир ХВОСТОВ.

Олена РЄЗНІЧЕНКО

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів