"Наш край" звернув увагу влади на Херсонщині на якість шкільних перевезень

Херсонщина, Наш край, влада
До депутата Чорнобаївської територіальної громади від «Нашого краю» Наталії Шкрамко звернулися 26 батьків школярів села Зелений Гай з проханням посприяти з підвозом їхніх дітей до школи у село Киселівку.

Оскільки через оптимізацію освітянської мережі з поточного навчального року школярі змушені відвідувати школу, яка знаходиться за кілька десятків кілометрів без спеціального супроводу, виїжджаючи о 6,45 й повертаючись додому о 16,30. До того ж замість спеціалізованого шкільного автобуса дітей перевозили в маршрутці № 101, знімаючи її на кілька годин із рейсу. Про це стало відомо із батьківського звернення.

З цього питання депутатка «Нашого краю» разом зі своїми колегами по депутатському корпусу зустрілася із заступником голови ХОДА А.Шибаєвим та поставила до відома профільний Департамент. У той же день графік перевезень було скориговано й школярі повернулися додому одразу після уроків – а це на кілька годин раніше, ніж зазвичай та ще й у супроводі шкільного вчителя. Про що батьки повідомили Наталю Шкрамко.

Питання зі спеціалізованим транспортом для перевезень на сьогодні остаточно не вирішено. Як з’ясувалося, «шкільний автобус» для школярів Зеленого Гаю в наявності, а от водія на мінімальну зарплату, яку готові йому платити місцеві чиновники, відшукати не можуть.

«Наш край» продовжує тримати ситуацію на контролі.

ХОО ПП НАШ КРАЙ
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів