У Херсоні перевірять стан гуртожитків

Херсон, комісія, депутати
Таке рішення прийняли депутати Херсонської міськради під час засідання постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, житлової політики, енергозбереження та благоустрою.

– Ми виїжджали до гуртожитків, приміщення знаходяться у недоброму стані. Я вважаю, що міська влада повинна мати резервний фонд з 60-70 вільних кімнат. Щоб, наприклад, у разі необхідності, була можливість кудись розселити людей. Також до міста приїздять переселенці з окупованих територій, молоді спеціалісти.

Також, на жаль, у нашому місті є жінки, які стали жертвами домашнього насильства, просто родини з дітьми, які опинились у скрутних ситуаціях і яким просто немає де жити. Тому є ініціатива детально вивчити стан усіх гуртожитків на території міста, дізнатись скільки кімнат там приватизовані, а скільки вільні. Вільні ми маємо відремонтувати. І люди мають знати, що у міста є такий резерв. Бо Херсон – це єдина родина, проблема кожного це є проблемою міської громади, – зазначив голова комісії Юрій Рожков.© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів