На Херсонщині сільським медикам вручили сучасний автомобіль швидкої допомоги

херсон, громади. транспорт
Віддалена від обласного центру Присиваська сільська територіальна громада - член Асоціації міст України на Херсонщині, отримала новий сучасний автомобіль швидкої допомоги. Інформує Присиваська сільська територіальна громада.

Автомобіль з новітнім устаткуванням надійшов у розпорядження місцевого Григорівського пункту постійного базування Чаплинської підстанції Каховської станції КНП «Обласний територіальний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф».

Автомобіль швидкої допомоги на базі "Фольксваген Крафтер" обладнаний дефібрилятор­кардіомонітором з ритмом та записувачем показників пацієнта, електрокардіографом з функцією дистанційної передачі ЕКГ, кисневими балонами, монітором тиску крові, устаткуванням для ін'єкцій, пристроями для перенесення пацієнтів та засобами траспортної імобілізації: різними видами шин і вакуумним матрацом.

Таке спорядження та сучасне авто дасть змогу медикам швидше і якісніше надавати екстрену допомогу, швидше доїхати до віддалених сіл.

Григорівський пункт постійного базування "швидкої" було відкрито в жовтні 2015 року. На сьогодні в цьому закладі працює 10 осіб, з них 3 фельдшери, 1 медична сестра та 2 молодші медсестри. За час роботи пункту було надано невідкладну допомогу та здійснено виїзди понад 8 тисяч разів. Місцеве населення задоволене рівнем обслуговування та оперативністю медиків, зважаючи на віддаленість місцевості від обласного центру.

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів