Херсонщина в топ-5 рейтингу з поїдання найпопулярнішого продукту

херсон, продукція, споживачі
У рейтингу п'яти найбільших споживачів риби серед регіонів країни Херсонщина посідає четверте місце. Кожен мешканець області в середньому з'їв за минулий рік 14,5 кг рибної продукції.


У цьому дослідженні враховували усі види рибопродуктів: від сирої до копченої риби, консерви, ікру тощо.

Перше місце у рейтингу посідає Київська область (16,1 кг/особу), на другому - Одеська (15,1 кг/особу), третьому - Вінницька (14,7 кг/ос). П'яте місце посідає Житомирська область (14,4 кг/ос).

Найменше спожили у Закарпатській (8 кг/о.), Луганській (9,2 кг/о.), Тернопільській (9,4 кг/о.), Івано-Франківській (9,4 кг/о.), Харківській (9,5 кг/о.) та Львівській (9,6 кг/о.) областях.

Загалом у середньому кожен житель України з'їв за рік 12, 4 кг риби. Це не рекорд. Найбільше риби українці споживали у 2005 та 2010 роках - приблизно на 2 кг більше, а у 2015 - майже на 4 кг менше.

Українці споживають рибопродуктів майже стільки ж, як і олії. А от найбільший попит мають молочні продукти, картопля та інші овочі, хлібопродукти.

У переліку з десяти найбільш популярних продуктів, м'ясні займають сьоме місце (53,8 кг/о.).
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів