"Таврія" здобула перемогу у поєдинку із "Реал Фармою"

Таврія, виграла, матч, футбол
Сьогодні, 18 вересня, у 9-му турі Чемпіонату України з футболу (Друга ліга, група Б) сімферопольська «Таврія» виборола перемогу у матчі із одеською «Реал Фармою». Гра завершилась рахунком 0:3.

Відкрити рахунок вдалося кримчанам за 5 хвилин до кінця першого тайму. Андрій Ковальов розпечатав ворота суперника ударом в дальній кут від голкіпера.

А вже у кінці другого тайму після пасу Бочака у ворота суперника влучив Білокінь.

Фінальним голом гри став м’яч від Долі на 90-й хвилині.

Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон