У Херсоні нацгвардійці в актори подалися

нацгвардія, актори, кіно
Дуже незвичне амплуа «приміряли» на себе бійці дислокованого у Херсоні батальйону Нацгвардії - у вільний від служби час вони виступають у ролі... акторів, пише Голос України.

Щоправда, знімають не художній фільм, а три дуже важливі соціальні ролики, де радять глядачам, як протидіяти вуличній злочинності, що робити у разі знахідки "закладки" з наркотиками або якщо загубилася маленька дитина (у ролях неповнолітніх героїв стрічок задіяли синів та дочок військовослужбовців).

Речник батальйону НГУ, молодший лейтенант Аліна Кобець каже, що допомогти змонтувати ролики зголосилися працівники апарату Херсонської облради. Щойно вони будуть готові, їх запропонують для трансляції всім бажаючим телеканалам як регіональним, так і національним. Звісно ж, безплатно. Можливо, ролики побачать і користувачі соціальних мереж: адже нацгвардійці зацікавлені, аби їхнє відеопослання побачили й почули якомога більше людей.
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів