У Скадовському освітньому закладі знань набираються не тільки школярі

Скадовськ, ліцей, освіта
У ці дні навчальний заклад Опорний заклад "Академічний ліцей" Скадовської міської радо відкрив двері для Всеукраїнської школи молодого науковця «Від фундаментальних досліджень до прикладних застосувань в освітній та управлінській діяльності».

До Скадовська поділитися знаннями з’їхалися доктори педагогічних наук, доценти, професори з ВУЗів Херсона, Дніпра, Києва та інших міст країни. Привітали учасників освітянської Школи і почесні гості.

Був радий відвідати рідну школу, аби взяти участь в офіційній частині заходу й привітати його учасників доктор економічних наук, професор кафедри фінансів, банківської справи та страхування Херсонського національного технічного університету, член наглядової ради Херсонської морської академії, депутат Херсонської обласної ради Віталій Булюк:
.
"Сьогоднішній світ пов’язує свій прогрес із практичним застосуванням науки, тому змістовне навчання, обмін досвідом і комунікацією, тренінги і спілкування – стали ключовими у навчанні здобувачів Школи молодого науковця", - наголосив Віталій БУЛЮК.

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів