Херсонська ОДА хоче запустити автобуси з адмінмежі з Кримом до кількох обласних центрів України

херсон, кордон, автобуси
В Херсонській обласній державній адміністрації працюють над запуском автобусного сполучення між КПВВ на адмінмежі з тимчасово окупованим Кримом і кількома обласними центрами України.

Про це інформує Центр журналістських розслідувань посилаючись на заступника голови Херсонської облдержадміністрації Миколу Якименко.

«Зараз проводяться перемовини. В найближчі терміни будуть організовані маршрути. ОДА направила листа до міністерства інфраструктури з проханням організувати міжобласні автобусні маршрути, що пов’язують КПВВ з містами Львів, Одеса, Харків, Дніпро. Після організації автостанції на КПВВ «Чонгар» зазначеним міністерством буде забезпечено запровадження автобусного сполучення з цими містами», – сказав Якименко.

Однак, як свідчать моніторинги правозахисників, наразі відсутнє належне автобусне сполучення між КПВВ на адмінмежі з Кримом з населеними пунктами хоча б Херсонської області.
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів