На Херсонщині відбулася презентація персональної виставки юної художниці

херсон, виставка, художник
У вівторок, 14 вересня, в Каланчацькій дитячій бібліотеці відбулася презентація персональної виставки юної каланчацької художниці Анни Дубінець під назвою «Сяяння юності». Інформує Каланчацька громада.

Це було незвичайне маленьке свято дитячої творчості. Привітати Анну з відкриттям першої персональної виставки прийшли її рідні, вчителі, друзі, знайомі.

Юна художниця розповідає, що її любов до малювання проявилася ще в дитинстві. Та живопис для неї це лише хобі, бо найбільша її пристрасть – то музика.

«Спасибі долі за те, що у мене є такий привід для гордості. Я пишаюся своєю донькою і дякую Богу за її талант», - говорить батько юної художниці.

Вчителі Анни, що були на заході, характеризують її як старанну, здібну, працьовиту ученицю, яка відповідально ставиться до доручених справ.

Виставка триватиме протягом тижня. Тож, шановні каланчакці, бібліотека створила всі умови для того, щоб Анна могла показати свої творчі здібності. Вам же, лишається прийти, щоб помилуватися маленькими шедеврами.


© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів