ХДУ підписав договір про співпрацю з КНУ імені Тараса Шевченка

ХДУ, угода, КНУ
Днями відбулася важлива подія для нашого освітнього закладу – підписано договір між Херсонським державним університетом і Київським національним університетом імені Тараса Шевченка.

Ректор ХДУ Олександр Співаковський зазначає, що співпраця між двома закладами вищої освіти спрямована на підвищення якості освіти в обох ЗВО з метою раціонального використання інтелектуального потенціалу і збільшення можливостей розвитку, розширення та поглиблення змісту освітньої та наукової діяльності.

Так, в рамках співпраці, проректорка в навчальної та науково-педагогічної роботи ХДУ Дар’я Мальчикова успішно реалізувала один із напрямків – взяла участь у другому етапі навчання за сертифікованою програмою «Стратегування та планування розвитку громад та територій – дії лідерів громад». Навчання проходило 9-10 вересня в Київському національному університеті імені Траса Шевченка.

Проректорка презентувала модель стратегування економічного, соціального та просторового розвитку, виступила спікеркою в реалізації сертифікатної програми підвищення професійної кваліфікації зі стратегування та планування розвитку громад та територій.

Як спікерка навчального модуля, Дар’я Мальчикова мала змогу поспілкуватися й обмінятися досвідом з представниками університету-партнера, зокрема з ректором Київського національного університету імені Тараса Шевченка Володимиром Бугровим.

Дана програма об’єднала представників громад з Київської, Черкаської та Херсонської областей. Тренінги були побудовані у формі міні-лекцій, практикумів на основі застосування інтерактивних та інтегративних методик. У процесі навчання учасники розглянули економіко-географічну базу, правове регулювання, управління місцевими фінансами та бюджетами, аналітику даних в GIS-порталах, стратегування місцевого соціально-економічного розвитку, менеджмент проєктів та залучення інвестицій в місцеву економіку.

Зазначимо, що згідно договору про співпрацю між Херсонським державним університетом і Київським національним університетом імені Тараса Шевченка, основними напрямками визначена спільна робота в сфері розвитку освітньої, науково-методичної, наукової діяльності, сприяння академічній мобільності і розширення співробітництва учасників освітнього процесу, інформаційній та аналітичній підтримці освітнього процесу; проведення спільних заходів у сфері наукових досліджень, організації конференцій та наукових семінарів, реалізації освітніх програм; стажування та підвищення кваліфікації педагогічних, науково-педагогічних, наукових працівників, аспірантів, докторантів; взаємний обмін результатами новітніх засобів навчання та іншими видами науково-методичного забезпечення, їх спільна підготовка; наукове керівництво (консультування, рецензування) в роботі атестаційних комісій із захисту дипломних проєктів і магістерських робіт; створення авторських колективів для написання підручників, посібників, монографій та їх спільне видання.

Пресцентр ХДУ
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів