На Херсонщині тиждень фізичної культури розпочали малюки

херсон, спорт, діти
Освітньо-виховний процес в Чаплинському ЗДО №1 «Вишенька» розпочався Тижнем олімпійських ігор, присвяченим Дню фізкультури і
спорту. Інформують у facebook на сторінці Чаплинська ТГ, Херсонська область, Каховський район.

Протягом усього тижня малюки під час занять, режимних моментів, бесід дізнавалися про важливість занять спортом для зміцнення власного здоров´я, про видатних спортсменів України, їх досягнення, переглядали відеофрагменти із пара олімпіади 2020 в Токіо.

Проводились різноманітні спортивні ігри, вправи, загартувальніпроцедури, які сприяли збереженню та зміцненню здоров´я малюків.

Та найбільш цікавою була участь дітей в Олімпійському дні «Мандрівка в країну Спортляндію», під час якої вони самі брали участь в малих олімпійських іграх, розроблених для кожної вікової групи.Веселі старти, естафети, змагання з різними казковими героями принесли для дошкільників задоволення та бадьорий настрій.

Не обійшлося і без олімпійських нагород – кожен учасник з гордістю демонстрував батькам свою першу олімпійську нагороду. І байдуже, що вона власноруч виготовлена фізкерівником із паперу.

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів