На Херсонщині створять історичний музей під відкритим небом

Херсонщина, музей, козаки
У Горностаївці на Херсонщині, завдяки неосяжній історичній спадщині взялися створювати музей під відкритим небом ''Козацька переправа''

Їдею створення музею подали археологи, пояснюючи тим, що регіон є місцем історичних подій. До того ж, тут зберігаються ще унікальні експонати, зокрема, каменярства. Отож і вибрали місце під музей - якраз навпроти Кам'янської Січі.

Разом із селищним головою Дмитром Ляхном, який підтримав ідею створити на території громади яскраву туристичну локацію та пообіцяв усебічне сприяння реалізації ідеї, уже відміряли ділянку та визначалися, як саме має виглядати задум та проєкт.


Радилися і вирішили, що робитимуть музей під відкритим небом ''Козацька переправа''. Є надія, що вже найближчим часом спільну ідею розпочнуть втілювати на практиці в цьому мальовничому куточку Херсонщини.© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів