На Херсонщині завершено ремонт мосту на дорозі Мала Лепетиха – Верхній Рогачик

херсон, ремонт, мост
У рамках програми Президента України «Велике будівництво» на автомобільній дорозі загального користування місцевого значення О220505 Мала Лепетиха – Верхній Рогачик км 12+445 ЗАВЕРШЕНО плановий капітальний ремонт мосту.

Міст на цій дорозі, за результатами обстеження, виявився аварійно-небезпечним, а його конструкція не відповідала сучасним вимогам будівництва та безпеки в експлуатації.

Щоб попередити повну руйнацію, яка могла відбутися у будь-який момент, у 2020 році Державною установою "Місцеві дороги Херсонщини" був оголошений тендер на розробку проєктної документації, а вже у квітні 2021 року - почався капітальний ремонт споруди.

Зокрема, облаштовано трубу ViaCon, яка вперше застосовується в області і саме на мережі автомобільних доріг місцевого значення.

Міст на О220505 Мала Лепетиха – Верхній Рогачик, км 12+445 було збудовано у 1928 році, востаннє його ремонтували майже 60 років тому.


Управління внутрішньої та інформаційної політики Херсонської ОДА
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів