Олександр Співаковський: Яна Лебєдєва – гордість спортивної спільноти Херсонщини і, звісно, всієї України!

Яна Лебєдєва, ХДУ, ігри
Срібна призерка Паралімпійських ігор-2020 Яна Лебєдєва зустрілася з ректором ХДУ Олександром Співаковським

Нещодавно у Токіо звершилися Паралімпійські ігри-2020. Серед призерів – студентка Херсонського державного університету Яна Лебєдєва. Ще декілька днів тому херсонська спільнота зустрічала спортсменку на залізничному вокзалі. А сьогодні Яна Лебєдєва вже у стінах рідного університету.

Яна Лебєдєва навчається на факультеті фізичного виховання та спорту ХДУ на спеціальності Фізична культура.

Спортом активно займається майже 7 років. Вона є Майстром спорту України міжнародного класу, дворазовою чемпіонкою Європи з метання диску та срібною призеркою чемпіонату світу зі штовхання ядра та метання диску.

Виступ на цьогорічних Паралімпійських іграх у Токіо став для неї дебютним. Однак, незважаючи на це, спортсменка виборола почесну срібну медаль з метання диску та встановила новий світовий рекорд у своєму класі F53.

Сьогодні срібна призерка Паралімпійських ігор зустрілася з ректором ХДУ Олександром Співаковським та деканом факультету фізичного виховання та спорту ХДУ Іваном Глуховим.

«Яна Лебєдєва – гордість спортивної спільноти Херсонщини і, звісно, всієї України! Своїм прикладом незламності та необмежених можливостей вона надихає мільйони людей! Не перестаю захоплюватися силою духу та характеру наших землячок!», – прокоментував ректор ХДУ Олександр Співаковський.

Пресцентр ХДУ
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів