У Херсонському держуніверситеті співпрацюють з польським освітнім закладом

ХДУ, Меморандум, Польща
Сьогодні, 7 серпня, з робочим візитом Херсонський державний університет відвідав ректор Полонійної Академії в Ченстохово Анджей Кринський. У ході зустрічі два освітні заклади підписали Меморандум про співпрацю, що відкриває нові можливості як для студентів, так і для викладачів.

Анджей Кринський зустрівся з ректором ХДУ Олександром Співаковським. Також до зустрічі долучилися перший проректор Сергій Омельчук, проректорка з інноваційної, міжнародної, інвестиційної діяльності та науково-педагогічної роботи Наталія Кушнір, керівниця відділу міжнародних ініціатив та проєктної діяльності Євгенія Ревенко.

Вітаючи гостей ректор ХДУ Олександр Співаковський зазначив, що наш університет співпрацює з багатьма країнами та ЗВО, долучається до численних міжнародних проэктів та висловив сподівання, що сьогоднішня зустріч стане гарним початком для подальшої співпраці між двома навчальними закладами. «Важливим кроком на шляху до розвитку міжнародної діяльності стало підписання угоди про співробітництво між нашим закладом освіти та Полонійною Академією. Це відкриє нові перспективи для студентів Херсонського державного університету – можливість навчання за програмою подвійних дипломів. Крім того, плануємо залучати до цієї роботи й викладачів нашого університету», – зазначив ректор.

Анджей Кринський висловив сподівання, що у майбутньому ХДУ та Полонійну Академію чекає багато спільних проєктів. Це і академічна мобільність, як викладачів, так і студентів, й спільні наукові конференції. «Я впевнений, що ми будемо плідно співпрацювати та розвивати освіту, науки й наші партнерські відносини будуть взаємовигідними», – наголосив Анджей Кринський. На завершення зустрічі дві сторони підписали меморандум про співпрацю.

Також ректор Полонійної академії в Ченстохово ознайомився з інфраструктурою Херсонського державного університету, оглянувши наукову бібліотеку, басейн та паркове містечко.

Пресцентр ХДУ
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів