Сімферопольська "Таврія" вийшла в 1/16 Кубку України

футбол, таврія, кубок
Сьогодні, 31 серпня, в Нікополі (на стадіоні «Електрометалург») відбувся матч 3-го раунду Кубка Украііни, в якому сімферопольська «Таврія» на виіїзді зустрічалася з клубом «Нікополь».

Героєм гри став півзахисник кримчан Андрій Ковальов, який двічі розписався влучними пострілами у воротах нікопольчан. Спочатку гравець у ендшпілі гри замкнув передачу Долі. А на початку другого тайму подвоїв рахунок.

Ще одного разу у воротах суперників, за 7 хвилин до кінця матчу, голом-красенем відзначився Білокінь.

Сімферопольська "Таврія" на виїзді впевнено перемагла ФК "Нікополь" з рахунком 3:0, та відходить у 1/16 Кубку України.

Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон