На Херсонщині збудували перше велике картоплесховище

картоплесховище, збудували, Чулаківка
Перше на Херсонщині велике картоплесховище площею у сім тисяч квадратних метрів відкрили у селі Чулаківка на Херсонщині.

Кошти в нього (більше сотні мільйонів гривень) інвестувало фермерське господарство, що якраз і спеціалізується на вирощуванні елітних сортів «другого хліба».

Хоча за місткості сховища у п'ятнадцять тисяч тонн його вистачить і для того, аби закладати на зберігання бульбу й з інших господарств. А надалі її тут ще перероблятимуть: адже планах фермерів створення технологічної лінії з виготовлення картоплі фрі й пластівців.

Загалом, потреба у підприємствах з переробки та зберігання овочів та фруктів у краї дуже гостра: збирають їх рік від року дедалі більше, а зберігають у тих же підвалах та коморах ще радянських часів. Як наслідок такої недбайливості, до весни близько третини врожаю встигає зіпсуватися, й потрапляє не на прилавки магазинів та ринків, а одразу на смітник - і добре, якщо не стихійний, повідомляє Голос України.
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів