На Херсонщині стартував освітній фестиваль

Буревісник, фестиваль, ХДУ
Вчора, 26 серпня, у спортивно-оздоровчому таборі «Буревісник» розпочався ІІ Літній освітній фестиваль-2021 (SummerEduFest-2021). Захід об’єднав на березі Чорного моря представників закладів загальної середньої та дошкільної освіти Херсона та області задля професійного зростання та підвищення кваліфікації.

Фестиваль проводиться за ініціативи Херсонського державного університету спільно із управлінням освіти і науки Херсонської обласної державної адміністрації, управління освіти Херсонської міської ради. Безпосередньою організацією від нашого освітнього закладу займається Офіс доуніверситетської підготовки, післядипломної освіти та роботи з іноземцями.

Напередодні фахівці Офісу провели анкетування понад 1000 представників закладів дошкільної та загальної середньої освіти Херсонщини задля визначення тема підвищення кваліфікації, які були б для них цікавою. Саме за таким принципом була сформована програма Фестивалю.

Тож на учасників чекали різноманітні навчальні активності за тематичними локаціями, тренінги, вокршопи, майстер-класи тощо.

За результатами участі у ІІ Літньому освітньому фестивалі-2021 освітяни отримають сертифікати, що засвідчують підвищення кваліфікації обсягом 30 годин (1 кредит ECTS).


© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів