Едуард Репілевський став почесним громадянином Нової Каховки

Репілевський, почесний громадянин, Нова Каховка
Ініціатором рішення виступила міська організація ветеранів війни та праці.

Новокаховська міськрада надала звання “Почесний громадянин міста Нова Каховка” гендиректору ТОВ “Агробізнес”, депутату Херсонської облради від “ОПЗЖ”, члену виконавчого комітету міськради Едуарду Репілевському. Таке рішення вона прийняла 25 серпня.

У ньому вказано, що почесне звання “присвоєне за значні особисті досягнення у побудові соціально-відповідального бізнесу, реалізацію широкого кола соціальних проектів, волонтерство, благодійництво, підтримку спорту, розвиток туризму, активну громадську діяльність та вагомий внесок у становлення Новокаховської міської територіальної громади”.

За словами керуючого справами виконавчого комітету міськради Віталія Кубатка, ініціатором рішення стала міська організація ветеранів війни та праці.

— З травня вони до нас неодноразово зверталися з цим питанням. Репілевському дякують за вкладені ним 1,5 млн грн у реконструкцію Парку Слави, благодійництво. Більше 1,2 млн грн він надав на реконструкцію стадіону “Енергія”, більше 900 тис. грн — на покупку світлодіодного екрану для міського Палацу культури. Також за останні 2 роки його підприємство перерахувало до бюджету міста більше 4,8 млн грн податків, — сказав Віталій Кубатко на сесії міської ради.

Проти цього рішення виступили лише окремі депутати. Вони заявили, що ніколи раніше не чули ім’я такого благодійника і закликали “не розкидатися” почесними званнями.

На підтримку присвоєння звання Едуарду Репілевському виступила більшість депутатського корпусу. І не лише однопартійці з “Опозиційної платформи — За життя”, а й обранці від “Європейської солідарності” та “Слуги народу”.

— Саме ветерани запропонували надати Репілевському це звання. 9 травня вони зібралися біля пам’ятника в Парку Славу і сказали, що варто якось віддячити цій людині. Тож я хочу вибачитись перед Едуардом Вікторовичем за деяких наших депутатів, — сказав голова міської організації ветеранів війни та праці Дмитро Папуша..

— Репілевський заслужив на цю нагороду. Він багато робить для нашого міста. Це дуже порядна людина, — додав депутат Новокаховської міськради від “Слуги народу” Сергій Петрушевський.

Звання “Почесний громадянин міста Нова Каховка” започаткували в 1970 році. В різні роки його отримали, зокрема, міський голова Володимир Коваленко, екс-міський голова Вадим Мерзлов, триразовий олімпійський чемпіон з веслування на байдарках і каное Сергій Чухрай, голова правління ПрАТ «Херсоноблагробуд» Анатолій Подофа.

Олег БАТУРІН


© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів