Херсонка Єлізавета Мерешко завоювала першу золоту медаль на Паралімпіаді в Токіо

пловчиня, олімійські ігри, золото
Україна завоювала першу золоту медаль на Паралімпійських іграх в Токіо! Українська плавчиня, наша землячка Єлізавета Мерешко виграла золото на дистанції 50 метрів вільним стилем.

Єлізавета Мерешко фінішувала з олімпійським рекордом 33.11 сек. Вона випередила американку Маркс на 0.04 сек.

На своїй сторінці у Facebook її привітав голова Херсонської обласної ради Олександр Самойленко:

- Єлизавета Мерешко, щиро вітаю! Перша золота медаль для України на Паралімпійських іграх - 2020 у Токіо на дистанції 50 метрів вільним стилем! Пишаємось нашою спортсменкою! Єлизавета Мерешко стала п’ятикратною чемпіонкою Паралімпійських Ігор.

Голова облради Олександр Самойленко запросив херсонців до фан-зони (3-я черга ТРЦ "Fabrika") вболівати за наших спортсменів.

Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів