На Херсонщині відбувся шаховий турнір

Високопілля, шахи, турнір
Вихідні у смт Високопілля пройшли, як завжди, за шахами. Цього разу у місцевому краєзнавчому музеї організували шаховий турнір за XVIII Кубок "Кришталевий пішак". Ці змагання підсумовували 20-ліття діяльності Федерації шахів Високопільщини.

До турніру долучилося 19 шахістів з різних куточків України, серед яких: Херсон, Любимівка, Осокорівка, Нововознесенське та навіть Київ. Спортсмени вже знані, тож під час змагань велася запекла боротьба. Грали за швейцарською схемою, у 6 турів з контролем часу.

За результатами змагань перше місце отримав Володимир Гуцалов, «срібло» - Сергій Стрілець, а ось завершує таблицю переможців Віталій Перевєрзєв. На честь 20-ліття під час церемонії нагородження крім завойованих у турнірі нагород вручалися і заохочувальні призи.

Вже традиційно жоден турнір з шахів у смт Високопілля не обходиться без підтримки Благодійного Фонду Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!» За його ініціативи було придбано медалі, кубки та грамоти.

«Ніхто й не міг уявити, що запланований турнір з шахів за Кубок «Кришталевий пішак» напередодні Дня Незалежності України, матиме славну історію. А згодом і підсумовуватиме річниці діяльності Федерації шахів.

Приємно, що ці змагання стали традицією і нам є, що показати. Дякуємо Благодійному Фонду Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!» за систематичну підтримку нашого турніру і всіх масштабних заходів», - подякував переможець турніру Володимир Гуцалов.

«Дня нашої команди Високопільщина – маленька Батьківщина шахів. Це добре, коли люди не чекають допомоги від інших, а самотужки намагаються розвиватися та прославляти свою громаду. Це приклад того, що розвиток залежить не від площі населеного пункту, а бажання місцевих жителів. Так тримати!», - наголосив голова однойменної з Фондом партії Геннадій ЛАГУТА.
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів