Володимир Хвостов: Ми разом робимо Україну кращою!

свято, привітання, Хвостов
30 років незалежності – 30 років найвизначніших подій, досягнень, перемог та інновацій. Нам є чим і ким пишатися. Ми маємо здобутки, ставимо амбітні цілі. Разом робимо Україну кращою!, - привітав з Днем Незалежності України депутат Херсонської облради Володимир Хвостов:

- Для мене День Незалежності – це не просто свято, це 30 років плідної праці та формування особистості, це час нових можливостей та перспектив. Вдячний долі, що народився саме на межі руйнації «могутньої псевдодержави» і опинився в новій молодій країні, яка дала можливість відчути гордість за те, що я українець!

30 років для Держави, це дуже мало, але для людського віку це зрілість. І в мене, є унікальна можливість разом зі своєю сім’єю, друзями, колективом та жителями різних регіонів створювати і бачити прекрасну, сучасну, успішну країну, в якій прагне жити молоде покоління, і пишається своїм громадянством.

Друзі, ми разом пройшли скрутні 90-ті, змогли побороти шалену турбулентність економіки, побудувати новий європейський формат і досягти нарешті своєї ідентичності – Конституції, Державного Прапору, Гербу і Гімну.

Це були різні роки. Непрості і небезтурботні. Але ми довели, що маємо гідність. Військові дії на Сході зустріли всією Україною. Тоді ми народилися вдруге – як країна, та як суспільство. Після Революції Гідності кожен розуміє, що ми вільна країна, яка бореться за свою Незалежність. Кожен згадав, чому пишається своєю Батьківщиною.

30 років – це нове покоління українців. Це опора свободи, демократії та розвитку. Сьогодні ми з вами маємо свою землю, свою історію, мову, культуру та великі перспективи розвитку.

Хочу побажати кожному українцю відчувати гордість, розвивати власну країну, будувати своє майбутнє саме тут. Це – наша Україна. Любімо її. Зі Святом вас! Слава Україні!
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів