У селі на Херсонщині відбулось спортивне свято

Херсонщина, свято, НТЖ
Минулі вихідні в селі Милове, що в Бериславському районі Херсонщини, розпочалися з масштабного спортивного дійства – Відкритої першості з гирьового спорту.

У невеликому населеному пункті змагання об’єднало спортсменів не лише з Херсонщини, а й зі всієї країни: Дніпра, Хмельницька, Запоріжжя, Житомира, Донецька. Місцем проведення обрали міський будинок культури.

Продемонструвати свої вміння та позмагатися за перемогу до населеного пункту з’їхалися понад 50 спортсменів різної вікової категорії.

Організація масштабного спортивного заходу не обійшлася і без підтримки Благодійного Фонду Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!» - було виділено та надано кошти на створення комфортних умов для спортсменів з інших міст, а також грошова премія для переможців.

«З цими карантинами обмеженнями ми й забули про масові заходи, а тим паче про такі масштабні спортивні змагання. Приємно було приймати людей з інших регіонів в своєму рідному селі. Дякуємо Благодійному Фонду Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!» за підтримку в організації змагань та систематичну допомогу. Сподіваємося на подальшу співпрацю»,- кажуть вдячні жителі села Милове.

«Ми раді, що маленькі населені пункти оживають, що саме тут проводять такі спортивні турніри. Наша команда вірить, що це стане доброю традицією для села Милове і щороку вони прийматимуть спортсменів зі всієї України», - наголошує голова однойменної з Фондом партії Геннадій ЛАГУТА.
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів