У Херсоні бібліотека дивує своїх користувачів

бібліотека, дивує, користувачі
Напередодні святкування 30-ї річниці проголошення Незалежності України працівники Корабельного, Суворовського та Дніпровського районних відділів філії ДУ «Центр пробації» в Херсонській області та їх підопічні завітали до книгозбірні на ознайомчу екскурсію «Бібліотека, яка дивує».

Екскурсанти отримали неймовірні враження від головних колекцій фонду відділу рідкісних та цінних видань. Гості мали змогу переглянути найцікавіші раритети бібліотеки: рукописний список «Генерального регламенту», Атлас світу (Аугсбург, ІІ пол. ХVIII ст.), Євангеліє (Яси, 1762). Неабияке зацікавлення у запрошених викликали документи з родинного архіву Леоніда Гошкевича, а також експозиція українських видань 20-30 років ХХ ст.

Цікавим для відвідувачів стало знайомство з можливостями центру для користувачів з особливими потребами: книги шрифтом Брайля, столик для пісочної терапії, стаціонарний збільшувач та ще багато-багато іншого.

Екскурсанти завітали й до відділу мистецтв, де прослухали музичні твори на вінілових платівках.

Вражаючим відкриттям став відділ документів іноземними мовами, адже гості вперше побачили інтерактивний стіл і навіть здійснили віртуальну подорож до Франції. Не залишила їх байдужими і демонстрація інтерактивної ручки, яка допомогає вивчити англійську мову.

Наші нові друзі дізнались про можливість творчого майданчика «Maker Space». Відвідувачам працівники книгозбірні продемонстрували «Lego Mindstorms EV3», електричну швейну машинку «Janome Decor», 3D-ручки, плоттер «Silhouette Cameo 3», «PlayStation 4 Pro» та ін.

Завітали гості й до Інтернет-центру, де дізналися про проєкти, які спрямовані на зростання інформаційної грамотності населення.


© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів