На Херсонщині у селищі Велика Олександрівка облаштували спортивний майданчик

Велика Олександрівка, допомога, НТЖ
Жителі чотирьох вулиць смт Велика Олександрівка написали колективне звернення до представників Фонду Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!» з проханням виділити фінансову допомогу на облаштування спортивного майданчику.

Фонд підтримав місцевих жителів - було придбано та вручено металеві матеріали, що необхідні для оновлення футбольного поля, а саме встановлення нових воріт.

«Представники Благодійного Фонду Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!», ви – прекрасні люди, які попри буденні проблеми завжди готові прийти на допомогу. Наші діти неймовірно задоволені, що відтепер вони матимуть можливість по-справжньому грати у футбол»,- дякують жителі смт Велика Олександрівка.

«Ми завжди готові підтримати ініціативи, які будуть корисними і розвиватимуть громаду. Тож, відмовити жителям смт Велика Олександрівка ми не змогли. Сподіваємося, що ці футбольні ворота довго служитимуть для юних спортсменів Великої Олександрівки» - наголошує голова однойменної з Фондом партії Геннадій ЛАГУТА.
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів