У Херсоні молоді треба дати змогу реалізовуватись

молодь, Рожков, міськрада
Про це вчора, 19 серпня говорили на постійна комісія з питань житлово-комунального господарства, житлової політики, енергозбереження та благоустрою Херсонської міськради.

Депутати вже починають розглядати питання, які виносяться на вересневу сесію. Одна з ініціатив – навчити дітей та підлітків писати та реалізовувати власні проєкти. Мова йде про запровадження у місті шкільного громадського бюджету. Він уже успішно працює у кількох містах України.

Презентувала ініціативу депутатам секретар Херсонської міськради Галина Лугова. За її словами, на цей проєкт кожній школі з бюджету громади планують виділяти 27-30 тисяч гривень на рік. За ці кошти школярі зможуть придумати, написати, прорахувати, захистити та реалізувати у навчальному закладі власні проєкти. Члени комісії даний проєкт рішення підтримали.

- Наші діти та наша молодь – це наше майбутнє. Це майбутні депутати та люди, які будуть розвивати Херсон. Тому ми маємо усіляко давати змогу їм реалізовуватись саме у Херсоні, щоб вони не шукали себе в інших містах і країнах, – зазначив голова комісії Юрій Рожков.

Також депутати обговорили зміни до Статуту громади. Серед пропозицій – дозволити молоді голосувати під час громадських обговорень та слухань з 14 років, але лише за питання, які стосуються молодіжної політики. В усіх інших випадках право голосу надавати з 18 років.

Напередодні святкування Дня міста, традиційно, видатні жителі Херсона отримують звання Почесного громадянина. Наразі надійшло вже 9 заявок. Аби ближче познайомитись з кожним кандидатом і його здобутками для Херсона, заплановано наступного тижня провести зустріч із організаціями, які і висували кандидатів.

Сергій ГЕОРГІЄВ
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів