Голова Херсонської облради очолив новостворену Координаційну раду

Херсонщина, облрада, Самойленко
Координаційну раду з питань місцевого самоврядування створили депутатами у ході засідання сесії Херсонської обласної ради.

До складу Координаційної ради увійдуть керівництво обласної ради, голови районних рад та територіальних громад. Очолить її голова обласної ради Олександр Самойленко.

Відповідно до реформи децентралізації в Херсонській області сформовано 49 територіальних громад та 5 районів. А отже виникає необхідність у продуктивній комунікації та плідній взаємодії між територіальними громадами, районними та обласною радами.

Тож, Координаційна рада й покликана сприяти налагодженню конструктивних взаємозв’язків між органами місцевого самоврядування, обговоренню нагальних питань розвитку області та їх координації.

Крім того, Коордрада має підтримувати зв’язки з асоціаціями та іншими добровільними об’єднаннями в системі місцевого самоврядування, сприяти реалізації принципів Європейської Хартії місцевого самоврядування, рекомендацій Ради Європи та її органів з цих питань, аналізувати ефективність впровадження в практику місцевого самоврядування відповідних програм і зарубіжного досвіду.

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів