У Херсоні допомагають дітям підготуватися до школи

школа, бібліотека, підготовка
Вчора, 18 серпня підготуватися до школи дітям та батькам допомагали співробітники Гончарівки в Таврійському мікрорайоні Херсона, на майданчику біля ТРЦ «Променад-Плаза».

Тема чергової акції літнього проєкту «Бібліотека під хмарами» була цікавою та важливою – «Налаштуйся на новий навчальний рік».

А правильно налаштуватися на початок занять у школах відвідувачам нашої локації допомагала пізнавальна література для дітей та «батьківська» психологічна література для дорослих, науково-популярні видання.

Не менш корисною виявилася і улюблена серед херсонців «Розумна читаюча ручка» – багато охочих, здебільшого молодшого віку, «спілкувалися» з нею, читаючи казки трьома мовами. Також майбутні школярі вчилися рахувати та вирішувати математичні завдання.

Крім того, велику увагу до себе привернули майстер-клас із папертолі, де малеча охоче робила яскраві 3D-листівки, та краєзнавчі пазли: скласти герб Херсона або видатну пам’ятку міста припало до душі юним містянам.

«Бібліотека під хмарами» готує для вас ще багато цікавого та корисного! Наступного тижня чекайте нас на новій локації й з новою програмою. Слідкуйте за анонсами!

Херсонська обласна універсальна наукова бібліотека ім. О.Гончара


© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів