На Херсонщині серед молоді провели дебютний шаховий турнір

турнір, шахи, Лагута
У смт Високопілля відбувся дебютний шаховий турнір.

Змагання присвятили 30-річниці Незалежності України, 20-річчю Федерації шахів Високопільщини, 50-річчю виходу на екрани серії мультику «Ну, постривай!»

Цього разу позмагатися за звання найкращого та отримати головний приз визвалися 13 хлопчиків та дівчат.

Боротьба між учасниками велася запекла, адже кожен з них має гарну підготовку. Та попри це вдалося визначити найкращих. Першість серед хлопців отримав Данило Мануйленко, а ось серед дівчат - Єлизавета Пірогова.

Підтримав проведення змагань і Благодійний Фонд Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!». За його ініціативи було придбано медалі, кубки та грамоти.

Дітям з багатодітних сімей і сиротам вручили від Фонда підручники з шахів. Особливо дітей порадували смачні подарунки.

«Ми у захваті, що маємо можливість стстематично проводити турніри з шахів і тим самим розвивати юне покоління. Дякуємо Благодійному Фонду Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!» за систематичну підтримку і допомогу», - місцеві жителі смт Високопілля.

Голова однойменної з Фондом партії Геннадій Лагута наголосив: «Наша команда завжди виступає «за» розвиток дітей. Ми хочемо, аби кожен з них мав захоплення, розвивав його. І можливо у майбутньому саме це захоплення стане професійною діяльністю. Тож розвивайтеся далі, юні шахісти, а ми підтримаємо».

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів