Херсонців з державним святом привітає концертом камерний оркестр "Гілея"

концерт, Гілея, оркестр
Вже наступного тижня Україна відзначатиме великі державні свята - День Державного Прапора України та 30-ту річницю Незалежності України. До привітань херсонців долучиться і відомий оркестр Херсонської обласної філармонії «Гілея».

Камерний оркестр "Гілея" - це справжня гордість херсонців. Створений понад 35 років тому, оркестр з перших років діяльності активно пропагував світову музичну класику, сучасну музику та твори українських композиторів, які неодноразово довіряли колективу право першого виконання своїх творів. Саме оркестр "Гілея" першим в Україні виконав «Камерну симфонію» Шостаковича, «Дивертисмент» Бартока, симфонії А. Оннегера і Ч. Айвза.

Колектив має велику гастрольну концертну практику, а також вже багато років гідно представляє музичне мистецтво Херсона на Міжнародних конкурсах і фестивалях. З оркестром неодноразово виступали відомі світові музиканти та провідні виконавці України, що ще раз підкреслює майстерність колективу.

23 серпня о 19.00 на площі Свободи на вас чекатиме довершена концертна програма камерного оркестру Херсонської обласної філармонії «Гілея».

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів