Херсонський державний університет презентує свій стартап на фестивалі інноваційних проєктів

ХДУ, проєкти, фестиваль
Вчора, 12 серпня, у Києві на базі Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» стартував ювілейний Х Фестиваль інноваційних проєктів «Sikorsky Challenge 2021: Україна і Світ». Серед учасників та гостей заходу – представники інноваційного кластеру Херсонської області, ініціатором створення якого є Херсонський державний університет.

На офіційній церемонії відкриття Фестивалю у Києві були присутні представники органів державної влади України, інноваційних кластерів інших регіонів, члени міжнародних представництв інноваційної екосистеми «Sikorsky Challenge Ukraine», представники українських і міжнародних інвестиційних фондів.

Команду інноваційного кластеру Херсонської області представив голова Херсонської обласної державної адміністрації Сергій Козир.

Ректор ХДУ Олександр Співаковський упевнений, що участь Херсонщини у фестивалі з такою міцною репутацією архіважлива: «Дуже приємно та відповідально відчувати себе частиною великої родини Sikorsky Challenge. А ще більше тішить те, що нам вдалося об’єднати у регіональний інноваційний кластер Херсонську обласну державну адміністрацію, Херсонську обласну раду, Херсонський національний технічний університет, Херсонську державну морську академію задля того, аби створити в області майданчик інноваційного розвитку».

Проректорка з інноваційної, міжнародної, інвестиційної діяльності та науково-педагогічної роботи ХДУ Наталія Кушнір привітала всіх з відкриттям у форматі онлайн та побажала усім учасникам плідної роботи та перемог.

Загалом на цьогорічний конкурс було відібрано 126 стартапів. Інноваційний кластер Херсонської області подав на фестиваль 4 проєкти.

Команда Херсонського державного університету презентує ІТ-проєкт «Херсонщина туристична». Стартап має на меті створення інтерактивної туристичної карти Херсонської області. А також націлений на задоволення потреб споживачів туристичної інформації, розширення можливостей інтелектуального доступу до туристичних атракцій, створення умов для диверсифікації туристичного продукту Херсонщини.

Протягом трьох днів учасники Х Фестивалю інноваційних проєктів «Sikorsky Challenge 2021: Україна і Світ» долучатимуться до Міжнародного оборонного інвестиційного форуму України; тематичних панельних дискусій; виставок стартап-проєктів, проривних науково-технічних розробок, включаючи новітні інноваційні розробки в оборонній галузі; хакатону «Sikorsky Challenge Hackathon 2021». Також матимуть змогу представити свої стартапи на фіналі конкурсу інноваційних проєктів.

Зазначимо, що Херсонський державний університет виступив ініціатором створення інноваційного кластеру Херсонської області. 10 березня в університеті підписали Меморандум про взаємопорозуміння та наміри щодо створення і підтримки Інноваційного кластеру Херсонської області. У підписанні документу взяли участь чотири сторони – Херсонська обласна державна адміністрація, Херсонська обласна рада, Херсонський державний університет, ТОВ «Інноваційний холдинг «Sikorsky Challenge Україна». Пізніше до учасників інноваційної системи долучилися ще два херсонських заклади вищої освіти – Херсонська державна морська академія та Херсонський національний технічний університет.

Пресцентр ХДУ

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів