У Гончарівці тривають іспити на визначення рівня володіння державною мовою

мова, іспити, гончарівка
У Гончарівці тривають іспити на визначення рівня володіння державною мовою для виконання службових обов’язків або для набуття громадянства.

Наголошуємо, що Національна комісія зі стандартів державної мови інформує претендентів про спрощення процедури складання іспиту на визначення рівня володіння державною мовою для виконання службових обов’язків, а саме:

- скорочено загальну тривалість іспиту із двох годин до 30 хвилин;

- змінено структуру іспитової роботи: чотири блоки іспиту трансформовані у два: письмову частину (29 тестових завдань) та усну (монолог);

- зменшено максимальну кількість балів за іспит для виконання службових обов’язків (з 162 до 62).

Вказані зміни внесені до Порядку проведення іспитів на рівень володіння державною мовою, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14 квітня 2021 р. № 409.

Нагадуємо, що результати іспиту можна отримати через 15 днів від дати складання. Видані сертифікати вносяться до відкритого Реєстру державних сертифікатів, в якому пошук відбувається за прізвищем учасника. Також інформацію про результати іспиту можна знайти у додатках до Рішень Національної комісії зі стандартів державної мови та в особистому кабінеті учасника на іспитовому майданчику.

Звертаємо вашу увагу на те, що з 13 вересня у Гончарівці проводитиметься освітній курс з української мови, побудований з урахуванням програми іспиту. Довідки та запис за тел.: 32-18-30; 099-31-58-133.

Слідкуйте за новинами на сайті Національної комісії зі стандартів державної мови. Дати складання іспитів відкрито до кінця поточного місяця.

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів